Seçim 2011 ve sosyal medya

ntv youtubeda 300x175 Seçim 2011 ve sosyal medyaTeknoloji blogunda seçimin ne işi var der gibisiniz ya da sanırım Ahmet de kişisel yazacak filan diyebilirsiniz ama öyle değil icon smile Seçim 2011 ve sosyal medya Bildiğiniz üzere seçime pazar günü ( bugün ) gidiyoruz ve seçim sonuçlarını herkes dört gözle bekliyor. İşte her seçimde olduğu gibi bu seçimde de en doğru sonuçları en kısa sürede ulaştırmak demek en zor işlerden biri deektir. NTV’nin tarafsız bir kanal olduğunu herkes kabul etmektedir ve NTV’de sanırım bunu gayet iyi bildiği için bu seçimde seçim sonuçlarını canlı olarak bizlere TV’den aktarırken aynı zamanda sosyal medyada da bir yeni durum çıktı. Bildiğiniz gibi dünyanın en popüler video paylaşım sitesi Youtube’da benim bildiğim ilk kez (yanlışlık olabilir) bir tv kanalının yayını canlı olarak youtube üzerinden izleyebileceğiz. Youtube.com/ntv adresinden canlı olarak yayın yapacak ntv böylelikle seçim 2011′i bizlere yenilik ile beraber sunacak.

google seçim 2011 Seçim 2011 ve sosyal medyaBunun dışında farklı farklı seçim yenilikleri var. Örneğin google.com’da seçim 2011′de yerini almış beklemekte. Bugün google’ı açtığınızda logosunun farklı olduğunu göreceksiniz. Seçim için hazırlanmış doodleda oy kabinlerinden yapılmış bir logo göreeksiniz. Tıkladığınızda ise anket sonuçları var ki buradan seçim sonuçlarıda canlı yayınlanacak.

Uzun süredir süren seçim maratonu pazar günü son buuyor ama bu ufak yenilikler güzellik katacak sanırım. Belki youtube’da bu vesileyle canlı yayın imkanını dener ve ilerde tüm kanalları katarak aynı zamanda  online tv sitesi görevi görebilir. Her şey bir şeylerin vesilesiyle olmuyor mu ? icon smile Seçim 2011 ve sosyal medya

3 Yorum
  1. 12 Haziran 2011
  2. 12 Haziran 2011
    • 12 Haziran 2011

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


dört + 5 =